Vasaros renginiai Nidoje 2024

Jūsų turiningas poilsis Nidoje

Planuojate vasaros atostogas Nidoje? Galime pradžiuginti, nes 2024 metų vasara Nidoje laukia ypač turininga: pop muzikos ir klasikinės muzikos koncertai, ryškiausios elektroninės muzikos diskotekos, festivaliai skirti šeimoms, kino seansai,žygiai, edukacijos ir pramogos… visa tai šią vasarą atrasite Nidoje. Esame tikri, kad įdomių ir pomėgius atitinkančių veiklų ras kiekvienas – lieka tik išsirinkti, ką šią vasarą norite nuveikti Nidoje. 2024 metų vasaros renginiai Nidoje:

Trumpai:

Birželio mėnesio renginiai Nidoje

Birželio 14 - 16 d. 
Festivalis “Benai, plaukiam į Nidą 2024”

Tradicija tapęs ir Neringos vasaros sezono pradžią skelbiantis festivalis „Benai, plaukiam į Nidą” vyks ir šią vasarą! Kas laukia šiemet? Scenoje išvysite žinomus Lietuvos muzikos atlikėjus – M. Mikutavičių, I. Valinskienę, K. Kerbedį, Č. Gabalį ir kitus, gyvai skambės šių atlikėjų populiariausi hitai, Nidos uoste šurmuliuos mugė ir būsite kviečiami įsitraukti į aktyvias Nidos festivalio pramogas – sportines estafetes, atrakcijas, edukacijas. Trys dienos geros nuotaikos, pramogų ir vasariškos atmosferos – renginiai Nidoje nepamirštamoms jūsų atostogoms.

Visa programa čiaRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Birželio 21 d. 
muzikinis vakaras „Rock the Dock, Johnny | Gresa banguoja '24”

Šventinį, Joninių savaitgalį norėtumėte pradėti įdomiai ir linksmai? Vasaros įkarštyje leiskitės į linksmiausią vakarėlį laive: su DJ SDRNH, su saulės palydėjimu laivo denyje, su gražiausiais vaizdais iš marių ir smagia atmosfera – laukia nepamirštamas vasaros nuotykis.

Daugiau informacijosRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Birželio 22 d. 
Monikos Liu koncertas Nidos prieplaukoje

Išskirtinė ir savita atlikėja Monika Liu birželio 22 dieną surengs akustinį koncertą Nidos prieplaukoje. Kiekvienas šios atlikėjos pasirodymas – unikalus muzikinis performansas, kuriame telpa juokas, ašaros, įkvėpimas ir džiaugsmas. Kviečiame jaukiam vasaros vakarui: romantiškoje aplinkoje pasimėgaukite išskirtiniu Monikos Liu balso skambesiu.

Bilietus galite įsigyti čia

Birželio 28 -30 d. 
festivalis „Juodkrantės kurorto dienos”

Greičiausiai nesuklaidinsime pasakydami, kad „Juodkrantės kurorto dienos” taps vienu ryškiausiu Neringos vasaros festivalių. Renginiai Nidoje kaskart stebina aktyvia sportine bei edukacine veikla, kurioje veiklų ir atradimų nepritrūksta tiek vaikams, tiek suaugusiems. Šią vasarą laukia kūrybinės dirbtuvės vaikams, įdomieji eksperimentai skirti visai šeimai, jogos ir kvepavimo užsiėmimai, naktinės ekskursijos ir filmų peržiūros, įspūdingos muzikos ir šviesų instaliacijos – ir tai dar ne viskas! Trys dienos, kuomet Neringoje tikrai nepritrūksite veiklos.

Festivalio programa čiaRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Birželio 29 d. 
nemokamas grupės „SKAMP” koncertas

Šių metų festivalio „Juodkrantės kurorto dienos” koncertinėje programoje – grupės „SKAMP” pasirodymas. Pastaruoju metu ši grupė ne dažnai drauge užlipa ant scenos, tad šis vasaros koncertas – išskirtinė galimybė gyvai pasiklausyti populiariausių grupės dainų ir pasimėgauti nostalgišku vakaru.

Koncertas vyks festivalio “Juodkrantės kurorto dienos” metu.
Koncerto data ir laikas: birželio 29 dieną, 20 val.

Festivalio programa čia
Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai Logo

Apartamentai Nidoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti apartamentus
Išskirtiniai aukščiausios kokybės apartamentai su terasomis Nidoje

Birželio 29 d. 
Andriaus Mamontovo koncertas

Birželio 29 dieną Nidoje laukia jaukus ir stebuklingas vakaras su  Andriumi Mamontovu – akustinis koncertas, pačioje Nidos širdyje esančioje Evangelikų liuteronų bažnyčioje. Akustiniai šio atlikėjo pasirodymai pasižymi išskirtiniu skambesiu ir artumu, kuris publikai leidžia geriau įsijausti ir panirti į čia pat atliekamą gyvą muziką. Koncerto metu skambės visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės FOJE dainos.

Daugiau informacijos

Liepos mėnesio renginiai Nidoje

Liepos 13 - 19 d. 
Tarptautinis Thomo Manno festivalis

Ieškantiems kultūros renginių, šis festivalis – tai muzikos, žodžio, dailės ir kino savaitė rojaus kampelyje Nidoje. Renginiai Nidoje neapsieina be šio vieno didžiausių ir garsiausių vasaros sezono kultūros renginių Neringoje: įtraukiančios diskusijos, muzikinės programos, kuriose pasirodo talentingiausi Lietuvos ir užsienio atlikėjai, literatūrinės popietės ir jaukūs, vasaros naktų kino seansai. Savaitė įvairiausių renginių, laukiančių Jūsų Thomo Manno vasarnamyje, jaukioje Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje, Virginijos ir Kazimiero Mizgirių galerijoje, VDA Nidos meno kolonijoje – lieka tik išsirinkti, kas artima Jums.

Daugiau informacijos

Liepos 18 - 22 d. 
muzikos festivalis „Ant Bangos 2024”

Diskoteka ant Baltijos jūros kranto liepos 18 – 22 Nidoje. Per tris festivalio naktis „Ant Bangos 2024“ programoje laukia beveik 20 – ies artistų pasirodymai: nuo vietinių festivalio „senbuvių“ iki svečių iš užsienio. Pasiilgote šokių ir gyvos muzikos? Kviečiame į Nidą!

Bilietus galite įsigyti čiaRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Liepos 28 d. 
nemokamas kamerinės muzikos koncertas „Indica mihi”

Liepos 28 – osios vakarą, nuo 20 valandos, rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus kviečia į kamerinės muzikos koncertą, kuriame skambės Italijos, Prancūzijos ir Anglijos renesanso epochos kompozitorių instrumentinė muzika – dainos, arijos, duetai. Jei svečiuositės Nidoje – atvykite ir pasimėgaukite jaukiu vakaru, užpildytu kamerinės muzikos skambesio.

Daugiau informacijosRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa
Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai Logo

Apartamentai Nidoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti apartamentus
Išskirtiniai aukščiausios kokybės apartamentai su terasomis Nidoje

Rugpjūčio mėnesio renginiai Nidoje

Rugpjūčio 2 - 4 d. 
muzikos festivalis „Anna Festival’ 24”

Paskutinį vasaros mėnesį pasitikite su smagiais vasaros šokiais paplūdimyje, šeštus metus grįžtančiame muzikos festivalyje „Anna Festival’ 24”. Muzikinėje programoje laukia pamilti vietiniai vardai bei žinomi užsienio vardai. Tegul vasara Nidoje būna iš tiesų įsimintina, ar ne?

Bilietus rasite čiaRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Rugpjūčio 3 d. 
„Kitokie pasikalbėjimai” su Andriumi Tapinu

10 metų gimtadienį švenčiantys „Kitokie pasikalbėjimai“ tęsia jubiliejinį sezoną bei pristato dar vieną svečią iš aukščiausios lentynos. Šių laikų Robinas Hudas – atima iš politikų ir atiduoda paprastiems mirtingiesiems. Jo taikiniai – visi lietuviškieji „Pingvinai“ iš Betmeno filmo, o dažnai sugeba sutelkti visus bėgti paskui jį bendram tikslui, kaip koks Forestas Gumpas. Turbūt taip būtų galima apibūdintį būsimą „Kitokie pasikalbėjimų“ pašnekovą. Vakaras su Andriumi Tapinu – šią vasarą, Nidoje.

Bilietus rasite čiaRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Rugpjūčio 10 d. 
Diskoteka „Viena naktis Nidoje”

Pasiilgote nostalgiškus prisiminimus žadinančių diskotekų su geriausiais 80 – 90 ųjų superhitais? Tuomet atvykite linksmiausiam vasaros vakarėliui į Nidą! Rugpjūčio 10 vakarą Nidoje vėl suksis diskobolai, žybsės senąsias diskotekas primenantys prožektoriais, o už DJ pulto įsitaisęs Andrius Tapinas vėl serviruos 80-90-ųjų auksinius superhitus. Aprangos kodas: BLIZGUČIAI. Pasidabinę blizkučiais esate laukiami nemokamoje diskotekoje, kuri vyks bare „Griuvėsiai.Nida”.

Daugiau apie renginįRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Rugpjūčio 14 d. 
Grupės „RONDO” koncertas

Rugpjūčio 14 d. tarp Baltijos jūros ir Kuršių marių įsikūrusioje ,,Nida Marina” terasoje svečiuosis gerai visiems žinoma grupė ,Rondo“ – pamėgta grupė ir dainos, kurių žodžius mokame mintinai, šią vasarą gyvai skambės Nidoje. Žinomiausi hitai, linksmos melodijos ir gera nuotaika sukurs įsimintiną vasaros vakarą Nidoje.

Koncerto data ir laikas: Rugpjūčio 14 dieną, 20 val. (durys atidaromos 19 val.).
Koncerto vieta: baro „Nida Marina” terasa, Naglių g. 16 (už „Nidos Prieplaukos” restorano).

Renginys nemokamas.

Daugiau apie renginį

Rugpjūčio 15 - 18 d. 
Švyturių savaitgalis Nidoje: Tarptautinė švyturių šventė šalia Nidos švyturio

Šiais metais Neringa ir Klaipėda mini Švyturių metus – ta proga renginiai Nidoje vyks rugpjūčio 15 – 18 dienomis: nuo koncertų, edukacinių programų iki archeologinių tyrimų pristatymų. Programoje laukia muzikiniai koncertai, garso instaliacijos, žygiai ir ekskursijos su gidais, edukacinės programos vaikams, įdomūs susitikimai su istorikais, menininkais ir muziejų specialistais – keturios dienos ir gausybė skirtingų, įtraukiančių renginių. Taip pat visas keturias dienas svečiai galės mėgautis amatininkų muge.

Daugiau informacijosRenginiai Nidoje 2024 Ką veikti Nidoje Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai su terasa

Rugpjūčio 23 - 27 d. 
Kino festivalis „Baltijos banga 2024”

Baltijos šalių kiną pristatantis festivalis, vykstantis unikalios gamtos prieglobsčio kampelyje, tai galimybė tiek kino mėgėjams, tiek profesionalams, pamatyti ir įvertinti vertingiausius Lietuvos, Latvijos ir Estijos filmus. Renginio dienomis taip pat vyksta kūrybiniai susitikimai, edukacinės popietės bei seminarai kino profesionalams – veiklų kupinos dienos, skirtos ir pritaikytos tiek kino profesionalams, tiek mėgėjams.

Daugiau informacijos
Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai Logo

Apartamentai Nidoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti apartamentus
Išskirtiniai aukščiausios kokybės apartamentai su terasomis Nidoje

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje