Dažniausiai užduodami klausimai

Jūsų poilsis Nidoje

 • Ar prie apartamentų yra parkavimo vieta automobiliui?

  Šalia apartamentų Arčiau Gamtos yra nemokama parkavimo aikštelė.

  Atvykę į apartamentus Čerčilio Atostogos, Mėlynasis Archipelagas bei Nidos Brizas galėsite ramiai išsikrauti daiktus trumpam palikę automobilį apartamentų kieme. Tačiau Nidos svečiai negali statyti automobilių Taikos ir Kopų g. daugiabučių kiemuose, o privalo juos palikti parkavimo aikštelėse. Vasaros sezono metu nuo gegužės 1’tos iki rugsėjo 30’tos dienos automobilių parkavimas viešose aikštelėse apmokestintas. Mūsų svečiams automobilius statyti rekomenduojame Taikos g. 41 esančioje automobilių parkavimo aikštelėje. Parkavimo kaina šioje aikštelėje 3 €/parą. Daugiau apie Neringoje galiojančią automobilių parkavimo tvarką ir parkavimo aikštelių vietas rasite čia:
  https://www.visitneringa.com/lt/informacija/automobiliu-statymas/

 • Ar mane pasitiks apartamentų administratorius?

  Ne. Visą reikalingą informaciją, susijusią su įsiregistravimu į apartamentus, atsiųsime Jums el.paštu ir į apartamentus pateksite savarankiškai.

 • Kada anksčiausiai galima įsiregistruoti į apartamentus?

  Standartinis įsiregistravimo laikas nuo 15:00. Jei apartamentus mums pavyksta paruošti anksčiau – svečius visada informuojame apie ankstesnio įsiregistravimo galimybę. Ankstesnis įsiregistravimas esant galimybei visada nemokamas.

 • Atvyksiu vėlai vakare arba naktį, kaip galėsiu patekti į apartamentus?

  Mūsų darbuotojai Jums atsiųs visą reikalingą  informaciją savarankiškam įsiregistravimui į apartamentus ir į juos patekti galėsite bet kuriuo paros metu.

 • Ar teikiate maitinimo paslaugas? Ar yra galimybė rezervuoti apartamentus su pusryčiais?

  Maitinimo paslaugų neteikiame. Visuose Visit Nida apartamentuose yra pilnai įrengtos virtuvės, todėl svečiai turės galimybę maitinimu pasirūpinti patys.

 • Kaip galiu rezervuoti apartamentus?

  Rezervuoti apartamentus norimomis dienomis galite tiesiogiai https://visitnida.com/tikrinti-uzimtuma/ arba susisiekę su mūsų administracija el. paštu arba telefonu. Rezervuojant puslapyje visitnida.com užpildykite visus prašomus laukelius ir el. paštu sulauksite laiško su apmokėjimo informacija. Rezervuojant el. paštu ar telefonu, rezervacijai bus reikalingas Jūsų vardas, pavardė el. pašto adresas, telefono numeris bei atvykstančių svečių skaičius. Taip pat pateikę duomenis sulauksite laiško su apmokėjimo detalėmis.

 • Kada turiu sumokėti už viešnagę?

  Rezervacijos patvirtinimui būtinas 50% visos rezervacijos sumos išankstinis apmokėjimas, jei iki atvykimo yra daugiau nei 7 kalendorinės dienos, arba 100% visos rezervacijos sumos išankstinis apmokėjimas, jei iki atvykimo yra likę 7 ar mažiau kalendorinių dienų. Visa suma privalo būti apmokėti prieš atvykstant bankiniu pavedimu.

 • Ar atgausiu sumokėtą avansą, jei negaliu atvykti rezervuota data?

  Rezervavus ir negalint atvykti į apartamentus ir informavus apartamentų administratorių anksčiau nei 7 kalendorinės dienos iki atvykimo dienos galimas rezervacijos datų pakeitimas. Pakeitimo metu dėl galimai kintančios kainodaros pasikeitus rezervacijos kainai atsiradęs kainų skirtumas privalo būti apmokėtas per 24 val. nuo rezervacijos pakeitimo. Jei pakeistos rezervacijos vertė sumažėja, skirtumas klientui nėra grąžinamas.

  Rezervavus ir negalint atvykti ir neinformavus apartamentų administratoriaus anksčiau nei 7 kalendorinės dienos iki atvykimo dienos, ar neatvykus rezervacijos datos gali būti keičiamos kitomis tik atskiru susitarimu su apartamentų administratoriumi, o rezervacijos atšaukimo atveju apmokėtas avansas nėra grąžinamas.

 • Ar galiu atvykti su augintiniu?

  Apgailestaujame, bet svečių su augintiniais apartamentuose Visit Nida nepriimame.

 • Kokius daiktus rasiu apartamentuose?

  Apartamentuose rasite rankšluosčius, dušo priemones, plaukų džiovintuvą, lygintuvą, lyginimo lentą, skalbimo mašiną, seifą. Kiekviename apartamente esančioje virtuvėje rasite visus būtinus virtuvės reikmenis: indus, įrankius; bei buitinę techniką: kaitlentę, šaldytuvą, kavos aparatą, virdulį. Mūsų svečių patogumui kiekviename apartamente įmontuotas oro kondicionierius, veikia kabelinė televizija ir šviesolaidinis internetas.

 • Kada turėsiu išsiregistruoti?

  Išsiregistravimas iki 12.00. Iš anksto suderinus su administracija, galima užsakyti vėlyvą išvykimą, kurio įkainiai:

  • Iki 15.00  – 30 €;
  • Iki 17.00  – 50 €;
  • Po 17.00 – pilna apartamento rezervacijos paros kaina.

Kilo klausimų? Susisiekite:

Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 648 49555

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

Parašykite mums info@visitnida.com

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje