Automobilių parkavimas Nidoje

Jūsų poilsis Nidoje

Nidoje planuojamas poilsis neabejotinai paliečia ir klausimą „kur galiu palikti automobilį?“ Žemiau rasite išsamią informaciją ir paaiškinimus. Automobilių parkavimas Nidoje be rūpesčių – kokybiškam Jūsų poilsiui Nidoje.

Trumpai:

Mokamas automobilių parkavimas Nidoje

Automobilių parkavimas Nidoje yra mokamas: už parkavimą miesto teritorijoje reikia mokėti nuo gegužės 1- osios dienos iki rugsėjo 30-tos dienos imtinai.

Mokamas parkavaimo aikšteles ir jų kainas rasite žemėlapyje:

Už parkavimą galima atsiskaityti SMS žinute, naudojant uniPark aplikaciją. Automobilių parkavimo Neringoje zonų žemėlapį bei jų užimtumą galite pasitikrinti paspaudę nuorodas žemiau:

Kaip sumokėti už parkavimą?Tikrinti aikštelių užimtumą

NEMOKAMAS automobilių parkavimas Nidoje

Rasti nemokamą parkavimo vietą Nidoje gali būti iššūkis, ypač vasaros mėnesiais, kai Nida itin yra populiari turistų traukos vieta. Tačiau, šiek tiek pasiplanavus ir turint reikalingų žinių, galima rasti parkavimo vietų nemokamai. Toliau rasite geriausias nemokamo parkavimo vietas Nidoje, kad galėtumėte sutaupyti pinigų ir mėgautis visais šio nuostabaus kurorto teikiamais malonumais.

Nemokamas parkavaimo aikšteles ir jų kainas rasite žemėlapyje:

Google maps nuorodas į nemokamas parkavimo aikšteles rasite žemiau:

Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai Logo

Apartamentai Nidoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti apartamentus
Išskirtiniai aukščiausios kokybės apartamentai su terasomis Nidoje

Elektromobilių parkavimas Nidoje

Elektromobiliams nėra taikoma vietinė rinkliava įvažiavimui į kurortą. Neringoje yra trys nemokamos elektra varomų automobilių įkrovimo aikštelės: dvi Nidoje ir viena Juodkrantėje. Įkrovimo metu automobilio stovėjimas neapmokestinamas.

Mokamose parkavimo vietose elektromobiliams taikoma bendra automobilių parkavimo tvarka – taikomas mokestis už stovėjimą.

Elektromobilių pakrovimo vietas rasite žemėlapyje:

Daugiau informacijos apie krovimo vietas

Keltas į Nidą - informacija ir grafikas

Įprastai naujojoje perkėloje keltas į Nidą kelia kas 20 minučių arba, jei yra didelė eilė – keltas dirba pilnu pajėgumu be grafiko. Tačiau esant ramesniam sezonui kelto grafiką galite pasitikrinti čia:

Kelto grafiką rasite čia (NAUJOJI PERKĖLA)

Sezono metu, norint išvengti eilių prie kelto, prieš išvykstant galite tiesiogiai matyti mašinų srautą prie keltų – gal tai kiek pakoreguos Jūsų planus. Uostus stebėti tiesiogiai galite čia:

Tiesioginė kelto transliacija čia

Įsigytas kelto bilietas galioja į abis puses, todėl bilietą privalu saugoti iki kelionės pabaigos. Transporto priemonės vairuotojo, keleivių ir krovinio perkėlimas įskaičiuotas į transporto priemonės perkėlimo kainą. Perkant bilietą su nuolaida – privaloma pateikti  moksleivio, pensininko ar neįgaliojo galiojantį pažymėjimą. Kelto bilietų kainoraštį bei taikomas lengvatas rasite čia: https://keltas.lt/paprastas-tvarkarastis/kainorastis/

Automobilių parkavimas Keltas į Nidą Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje

Įvažiavimas į Nidą - ekologinis mokestis

Įvažiuojant į Kuršių Nerijos nacionalinį parką yra taikomas Nidos ekologinis mokestis, kuriuo apmokestinamos į parko teritoriją atvykstančios transporto priemonės. Mokestis renkamas kontrolės postuose: kelyje Smiltynė – Nida 10-ajame kilometre, Alksnynėje – Alksnynės kontrolės poste ir prie Lietuvos – Rusijos sienos, Nidos kontrolės poste. Atsiskaityti už įvažiavimą galima kontrolės postuose grynaisiais pinigais arba banko kortele. Mokestį už įvažiavimą į Kuršių Nerijos nacionalinį parką taip pat galima sumokėti iš anksto – internetu. Iš anksto įsigytų (internetu) įvažiavimo į Neringą bilietų galiojimo laikotarpis yra  toks, kokį pasirinkote, pirkdami bilietą, perkelti į ateinančius metus galimybės nėra.

Įvažaivimo į Kuršių Nerija kainas rasite čia:

Įvažiavimo į Nidą kainos

Įvažiavimo bilietą galite įsigyti iš anksto:

Bilietą galite įsigyti čiaAutomobilių parkavimas Keltas į Nidą Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje