Apie mus

Jūsų poilsis Nidoje

Švelnus dėmesys jums visiems

Nuo pat savo veiklos pradžios atsisakėme požiūrio, kad esame tik apartamentų nuomos verslas. Kiekvieną mūsų svečią laikome savo bičiuliu. Suprantame kiekvieno unikalumą ir siekius gerai pailsėti. Kasmet pas mus sugrįžtantys patenkinti svečiai yra geriausias įrodymas, kad ši kukli verslo filosofija pasiteisina su kaupu. Atvažiuokite vieni ar su pora, atvykite visa šeima, su mažais vaikais ar tiesiog linksma draugų kompanija – mes laukiame kiekvieno. Visi mūsų komandos žmonės susibūrė čia dėl vieno tikslo, kad jūs turėtumėte kokybišką, viskuo aprūpintą poilsį. Mes džiaugiamės tada, kai jūs esate laimingi.

Apartamentuose komfortas ir daugiau privatumo

Pasistengėme pasirūpinti viskuo, kad čia jums nieko nepritrūktų. Neturėjome tikslo sutaupyti jūsų sąskaita. Labiau galėtume pasakyti, kad ekonomiški sprendimai gali sugadinti gerą poilsį. Modernūs baldai, buitinė technika, nestandartiniai interjero sprendimai, daug patogių erdvių ir jaukių privačių zonų. Keturių žvaigždučių apartamentuose jūsų laukia išskirtinumo ir subtilios prabangos pojūtis.

Mes džiaugiamės, kai atvykstate su vaikais

Mes suprantame, kad kiekvienas vaikas yra mažas stebuklas, kuris reikalauja ypatingai daug dėmesio. Pasirūpinome apartamentų oro klimato kontrole, švaros palaikymo ir kita buitine technika, o virtuvėje turėsite viską! Pristatysime vaikišką lovytę. Visada patarsime, kur geriau ir įdomiau būtų apsilankyti su vaikais. Nedelsdami padėsime, jeigu turėsite ypatingų poreikių, apie kuriuos netyčia galėjome iš anksto nežinoti. Poilsis su vaikais yra gražiausias poilsis pasaulyje.

Mes džiaugiamės, kai atvykstate su vaikais

Auksines Nidos smėlio kopas apsupo jūra, marios, pušynai ir vaiskus dangus. Tai karališkas kraštas vaikščioti pėsčiomis, važiuoti dviračiais, plaukti jachtomis ir daryti dar tūkstančius jums mielų dalykų. Čia galima pailsėti patiems ir suteikti ilgas atostogas savo automobiliui. Todėl pasirūpinome, kad nepakartojamo Nidos grožio netrūktų pro jūsų langus. Pasirūpinome, kad įsikurtumėte gerose vietose ir visus gamtos stebuklus lengvai pasiektumėte pėsčiomis.

Kilo klausimų? Susisiekite:

Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 648 49555

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

Parašykite mums info@visitnida.com

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

Kokybę vertina vis grįžtantys mūsų svečiai

Sužinokite, kodėl mūsų svečiai grįžta vėl ir vėl. Peržiūrėkite nuoširdžius atsiliepimus apie nepamirštamus įspūdžius ir išskirtinį aptarnavimą, kuriuo mes išsiskiriame. Prisijunkite prie mūsų svečių, kurie su mumis sukūrė nepamirštamus prisiminimus, gretų.
Daugiau atsiliepimų
Patiko, sugrįžtume, puiki lokacijos vieta. Be galo gražus vaizdas iš terasos, smagu, kad labai erdvi terasa. Kadangi mums labai pasisekė su oru, tai stipriai išdidino viso apartamento erdvę.
Ypatingai nuostabus. Labai švarus, tvarkingas ir gražus butas. Nuostabus vaizdas pro langą. Bute radome visko, ko tik reikia. Tik geriausios rekomendacijos.
Butas mums patiko, labai erdvus ir su nuostabiu vaizdu į jūrą. Radome viską, ko reikėjo.

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje