fbpx

Vasara Nidoje

Leiskite sau pailsėti

Po dienos Nidoje atsipalaiduokite terasose su vaizdu į Nidos uostą 

Įsivaizduokite lėtus pasivaikščiojimus smėlėtais paplūdimiais, gaivų jūros orą ir savitą šio pajūrio kurorto žavesį. Nesvarbu, ar ieškote ramaus poilsio, ar jaukaus pasibuvimo su artimaisiais, Nida – tai ramus miestelis nepamirštamoms vasaros pabaigos akimirkoms. Atvykite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės mūsų ypatingo pasaulio kampelio ramybe.

Peržiūrėti pasiūlymą

Pabūkite ilgiau -
ketvirta nakvynė nemokamai

Pratęskite savo viešnagę Nidoje su specialiu pasiūlymu: apsistokite trims naktims, o ketvirta naktis – nemokamai! Atsipalaiduokite, tyrinėkite ir kurk – ite nepamirštamus prisiminimus be kasdienybei įprasto skubėjimo. Jūsų tobula vasaros pabaiga tapo dar geresnė.

Pasiūlymas galioja rezervacijoms rugpjūčio 18-31 dienomis.

Kokybę vertina vis grįžtantys mūsų svečiai

Sužinokite, kodėl mūsų svečiai grįžta vėl ir vėl. Peržiūrėkite nuoširdžius atsiliepimus apie nepamirštamus įspūdžius ir išskirtinį aptarnavimą, kuriuo mes išsiskiriame. Prisijunkite prie mūsų svečių, kurie su mumis sukūrė nepamirštamus prisiminimus, gretų.
Daugiau atsiliepimų
Patiko, sugrįžtume, puiki lokacijos vieta. Be galo gražus vaizdas iš terasos, smagu, kad labai erdvi terasa. Kadangi mums labai pasisekė su oru, tai stipriai išdidino viso apartamento erdvę.
Ypatingai nuostabus. Labai švarus, tvarkingas ir gražus butas. Nuostabus vaizdas pro langą. Bute radome visko, ko tik reikia. Tik geriausios rekomendacijos.
Butas mums patiko, labai erdvus ir su nuostabiu vaizdu į jūrą. Radome viską, ko reikėjo.

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje