fbpx

Kur pavalgyti Nidoje?
TOP 6 rekomendacijos

Jūsų ramus poilsis Nidoje

Poilsio akimirkos neatsiejamos nuo kokybiško ir gardaus maisto: sotūs pusryčiai su kvapnia kava, mėgstami skoniai pietums ir gardi vakariene jaukioje aplinkoje, kur su artimaisiais galite pasidalinti dienos įspūdžiais – sutikite, tai svarbūs malonių atostogų komponentai. Keletas „Visit Nida Apartamentai“ rekomendacijų, kur dalinamės detalia informacija kur pavalgyti Nidoje.

Trumpai:

1. Restoranas „Nidos prieplauka“

Restoranas Nidos prieplauka – vieta su plačiu, skirtingų patiekalų meniu: čia siūlomas atskiras meniu pusryčiams, o sotiems pietums ar vakarienei galite rinktis nuo picų ar burgerių iki mėsos ar žuvies patiekalų. Šioje vietoje siūlomas ir atskiras meniu vaikams, pasirinkimų kuo pasimėgauti ras ir vegetarai. Tad nesuklysime sakydami, kad nepaisant norų ir pageidavimų – čia, greičiausiai, rasite mėgstamus skonius. Restoranas įsikūręs patogioje vietoje, Nidos centre, o papildomo žavesio suteikia aplinka – vaizdas į  prieplauką bei Kuršių marias. Mūsų rekomendacija: šioje vietoje verta paragauti kalakutienos kukulius – ragaudami, greičiausiai, ištarsite kaip namie. Neretai išgirstame komplimentų ir šioje vietoje gaminamoms picoms.

Vieta: Naglių g. 16, Nida
Kainos: vidutinės/ didesnės (pietūs vienam asmeniui gali kainuoti 10 -20 eurų)

Meniu ir daugiau informacijosGoogle Maps nuorodos čia

Nuotraukos – Nidos Prieplauka facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Kur pavalgyti Nidoje Tripadvisor atsiliepimai
Kur pavalgyti Nidoje Google atsiliepimai

2. „Fisheria“ Nida

Šviežios žuvies restoranas „Fisheria“, kurio meniu rasite tik žuvį ir žuvies patiekalus.  Meniu įprastai sudaro keletas užkandžių ir keturi pagrindiniai žuvies patiekalai, tačiau siauresnis meniu leidžia suprasti šios vietos išskirtinę kokybę ir išragauti „legendinius“ šios vietos patiekalus. Restoranas įsikūręs Nidos centre, taip pat juos rasite ir Preiloje – atvykus pietums ar vakarienei pasitiks jauki, rami aplinka. Mūsų rekomendacija: nors meniu gali kisti, kaip šios vietos atstovai sako „priklausomai nuo to, ką pagauna žvejai, tačiau pasitaikius progai pargaukite šios vietos firminio rūkytos skumbrės pašteto.

Vieta: Taikos g. 5, Nida
Kainos: vidutinės/ didesnės (pietūs vienam asmeniui gali kainuoti 10 – 18 eurų)

Meniu ir daugiau informacijosRestoraną rasite čia

Nuotraukos – Fisheria Nida facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Kur pavalgyti Nidoje Tripadvisor atsiliepimai

3. Kavinė „Nidos Kuršis“

Dar viena vieta Nidoje su plačiu, skirtingų patiekalų pasirinkimu – nuo tradicinių lietuviškų patiekalų iki firminių žuvies patiekalų. Suteikiama pasirinkimų vegetarams, siūlomas atskiras pusryčių meniu, sotiems pietums galite rinktis žuvies ar mėsos (paukštienos, jautienos, kiaulienos) patiekalus. Kavinę rasite pačiame Nidos centre, o įėjus į vidų Jus pasitiks jauki, žvejiškos tematikos atmosfera, pavalgyti galima ir erdvioje terasoje lauke. Vienas iš šios vietos išskirtinumų, kuriuos pažymi šios vietos svečiai – didelės maisto porcijos.

Vieta: Naglių g. 29, Nida
Kainos: vidutinės (pietūs vienam asmeniui gali kainuoti apie 15 eurų)

Meniu ir daugiau informacijosKavinę rasite čia

Nuotraukos – Nidos Kuršis facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Kur pavalgyti Nidoje Tripadvisor atsiliepimai
Kur pavalgyti Nidoje Google atsiliepimai
Poilsis Nidoje Nakvyne Nidoje Visit Nida Apartamentai Logo

Apartamentai Nidoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti apartamentus
Išskirtiniai aukščiausios kokybės apartamentai su terasomis Nidoje

4. Restoranas „Pušynė“

Vasariškų skonių virtuvė restorane “Pušynė”, kurioje siūloma grilintų patiekalų virtuvė:  krosnyje keptos picos, grilinti mėsos patiekalai, šašlykai, gaivios salotos. Vieta įsikūrusi kiek atokiau – Nidos miške, šalia kopų ir ošiančios jūros, tad puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ramios, jaukios atmosferos gamtoje ir nori pasimėgauti vasaros sezono skoniais. Vykdami čia drauge pasiimkite ir savo augintinius – vieta draugiška gyvūnams. Mūsų rekomendacijos: karštą vasaros dieną paragaukite ypač skanių šios vietos picų ir atsigaivinkite teikiamu citrinų limonadu.

Vieta: pietinis paplūdimys, Nida
Kainos: vidutinės/ didesnės (priklausomai nuo patiekalo, pietūs vienam asmeniui gali kainuoti nuo 10 iki 30 eurų)

Meniu ir daugiau informacijos čiaKavinę rasite čia

Nuotraukos – Pušynė facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Facebook atsiliepimai

5. Paplūdimio baras „Kupolas“

Paplūdimio baras, kuriame tikrai rasite kuo pasisotinti: nuo lengvų užkandžių, kokteilių iki sotesnių, žuvies ar mėsos patiekalų. Išskirtinumo, be abejo, šiai vietai suteikia lokacija – įsikūrę Šiauriniame Nidos paplūdimyje, tad maistu mėgausitės kopų smėlio ir ošiančios jūros fone. Vasaros vakarais neretai rengiami DJ pasirodymai. Mūsų rekomendacija: siūlome paragauti Cezario salotų su krevetėmis, taip pat ši vieta garsėja savo firminiais mėsainiais.

Neretai čia vykstantys renginiai ar koncertai gali būti geras pasirinkimas jūsų atostogų Nidoje vakaro praleidimui. Rekomenduojame pasitikrinti Kupolo facebook paskyrą dėl ten organizuojamų renginių.

Vieta: šiaurinis paplūdimys, Nida
Kainos: vidutinės (pietūs vienam asmeniui gali kainuoti apie 15 eurų)

Daugiau informacijosKavinę rasite čia

Nuotraukos – Kupolas facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Kur pavalgyti Nidoje Tripadvisor atsiliepimai
Kur pavalgyti Nidoje Google atsiliepimai

6. Picerija „Malkinė Nida“

Išskirtinė vieta Nidoje, kuri, neabejojame, nustebins skoniais – krosnyje keptos picos, nepriekaištinga maisto kokybė ir netikėti skonių deriniai. Gardžiu maistu mėgausitės Kuršių marių fone – picerija įsikūrusi ant marių kranto. Meniu galbūt ne didelis, tačiau su išskirtiniais skoniais tarp kurių ką paragauti ras tiek mėsos mėgėjai, tiek vegetarai. Beje, vieta draugiška gyvūnams ir maloniai priima su augintiniais. Turėdami galimybę paragaukite čia ruošiamos picos su kumpiu ir artišokais!

Vieta: Naglių g. 18, Nida
Kainos: vidutinės/ didesnės (pietūs vienam asmeniui gali kainuoti 10 -15 eurų)

Daugiau informacijosPiceriją rasite čia

Nuotraukos – Malkinė Nida facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Kur pavalgyti Nidoje Tripadvisor atsiliepimai
Kur pavalgyti Nidoje Google atsiliepimai

Restoranas Pervalkoje „Garden“

Kai pritrūksta idėjų kur pavalgyti Nidoje

Dar viena vieta jei pritrūktų idėjų kur pavalgyti Nidoje – Restoranas “Garden” Pervalkoje. Čia sezono metu galite pasimėgauti grilinto maisto skoniais – užkandžiai, pusryčių meniu ir sotesni, grilinti patiekalai, tarp kurių yra pasirinkimų ir vegetarams. Restorano aplinka ramesnė ir atokesnė: aplink supa pušynai, jauki sodo terasa, fone skamba maloni muzika. Mus, tikime ir Jus, maloniai nustebina šios vietos kokybiškas ir gražus maisto patiekiamas. Mūsų rekomendacija: neretai išgirstame komplimentų šios vietos kokteiliams, išskirtiniams desertams, rekomenduojame paragauti šioje vietoje tiekiamus koldūnus su grybais.

Vieta: Pervalkos g. 8A, Neringa
Kainos: didesnės (pietūs vienam asmeniui gali kainuoti 15 -20 eurų)

Daugiau informacijosRestoraną rasite čia

Nuotraukos – Garden facebook paskyra

Daugiau atsiliepimų:

Kur pavalgyti Nidoje Tripadvisor atsiliepimai
Kur pavalgyti Nidoje Google atsiliepimai

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Nidoje kontaktai nakvyne Nidoje